مثل اینکه بازی Max Payne سال ۲۰۰۱ قرار است تا یک انتشار دوباره داشته باشد، در ادامه با ما همراه باشید
ESRB که معمولا وظیفه دارد تا رده بندی سنی بازی ها را اعلام کند ، هم اکنون بازی دیگری را مورد بررسی قرار داده ، چرا که بازی سوم شخص Max Payne برای PlayStation 4 لیست شده است . به نظر می رسد که این نسخه از بازی در راه باشد .

هم اکنون ما نمی دانیم که تاریخ انتشار نسخه ی PS4 مکس پین چه موقع خواهد بود . اما این خبر درست بعد از اعلام برنامه های سونی جهت آوردن بازی های PlayStation 2 بر روی PS4 بوده است . در روز شنبه سونی ۸ عنوانی که می توانند بر روی کنسول نسل هشتمی سونی قابل بازی باشند را اعلام نمود ، انتظار می رود که تعداد زیادی از بازی ها ، در آینده اعلام شود و به نظر می رسد مکس پین یکی از آنها است .
یکی دیگر از بازی های راک استار که به جمع عناوین شبیه سازی شده پیوسته ، GTA Vice City می باشد .
Max Payne در اصل ، توسط راک استار بر روی PlayStation 2, Xbox, و PCمنتشر شد . این بازی همچنین در سال ۲۰۰۹ بر روی Xbox 360 در Xbox Live و در سال ۲۰۱۲ برای PS3 لیست شد . این بازی و Fall of Max Payne توسط Remedy Entertainment ساخته شده است . این در حالی است که Max Payne 3 توسط Rockstar ساخته شده است
اگر Max Payne از طریق برنامه ی اجرای بازی های PS2 و PS4 عرضه شود ، پس باید انتظار داشت که برای آن مقداری هزینه پرداخت شود . اولین گروه بازی های قیمت ۱۰ تا ۱۵ دلار دارند.
قیمت PS2 کلاسیک Max Payne بر روی PS3 قیمت ۱۰ دلار دارد . این دقیقا برابر نسخه ی Xbox 360 است .

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]