شرکت انویدیا اعلام داشته که بازی Far Cry 4 درحال حاضر از قابلیت Hairworks پشتیبانی نمی کند. در مقابل این شرکت پس از انتشار بازی یک درایوری مختص Far Cry 4 منتشر خواهد کرد که شامل این قابلیت است.
[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]آقای Andrew Burns یکی از اعضای شرکت انویدیا در وب سایت رسمی GeForce می نویسد:
با فعال شدن HairWorks شما حیواناتی که صدها هزار موی برتن دارند با تکنولوژی tessellat دایرکس 11 واقعی تر جلوه کرده و به صورت پویا نمایان می شود. علاوه بر این HairWorks به بازی Far Cry 4 ویژگی های دیگری نیز می افزاید که از جمله با HBAO+ سایه های AO لایه های پوست را واقعی تر و سایه های PCSS موها را طبیعی تر می کند ، TXAA نیز به حذف غیرطبیعی جلوه دادن مو می پردازد. قابلیت HairWorks در کل موجب افزایش واقع گرایی ظاهر پوست و مو های موجودات زنده در بازی می شود.[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]


مشاهده کردن این قابلیت پس از فعال شدن بسیار جالب است تا لذت کافی را از گرافیک بازی ببریم. همچنین انویدیا اعلام کرده درایور جدید فردا ساعت 11 صبح به وقت امریکای شرقی منتشر می شود. Far Cry 4 امروز برای PC,PS4,XBOX ONE,XBOX 360,PS3 عرضه می گردد.