صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 23 , از مجموع 23
شاخه Like103Likes

موضوع: صحبتی با کاربران عزیز انجمن

درجه
    عضو طلایی
    اعتبار
    0
    سپاس ها
    1,256
    سپاس شده 128 در 125 پست
    حالت من
    Badhal

صحبتی با کاربران عزیز انجمن

سلام دوستان عزیز.با توجه به مسائلی که در انجمن میبینم لازم دونستم که این تاپیک رو ایجاد کنم و در مورد یک سری مسائل مهم باهاتون صحبت کنم.این حرفهایی که میگم در مورد خودم هم هست و باید بنده هم این مسائل رو رعایت کنم.

دوستان عزیز اینجا یک انجمن تقریبا جوون و در حال پیشرفته که میخواد به طور تخصصی به گیم و مسائل مربوط به اون بپردازه.پس در این راه و با هدف جذب بیشتر کاربرها و نیروهای قوی یک سری مسائل پایه ای باید رعایت بشه که متاسفانه اصلا رعایت نمیشه.

نکته ی اول در مورد اخبار بازی هاست که دوستان قرار میدن.به جرات میگم غیر از چند نفر بقیه ی اخباری که توی انجمن قرار میگیره یا تکراریه یا کیفیت واقعا پایینی داره.اخه دوستان عزیز خوندن تیتر چند تا خبر پایینتر انقدر سخته که هر روز باید دو سه مورد خبر تکراری توی سایت ببینیم؟ لطفا به این مسئله دقت کنید تا کیفیت انجمن پایین نیاد. در مورد کیفیت اخبار خدممتون بگم که قرار دادن یک خبر نیم خطی واقعا کار قشنگی نیست.تازه همون نیم خط هم یه متنی داره که واقعا چیزی ازش فهمیده نمیشه.لطفا وقتی ترجمه یا بازنویسی میکنید خودتون متن خبرتون رو بخونید و ببینید می فهمید چی نوشتید یا نه؟ توی هیچ سایت خارجی خبر نیم خطی و یه خطی وجود نداره.لطفا اخبار رو کامل ویا لا اقل نصفه ترجمه کنید و بذارید توی انجمن.اگر چند نفر از بیرون وارد بشن و دو تا خبر اینجوری رو بخونن فکر میکنن کیفیت این انجمن واقعا پایینه در حالی که اصلا این طور نیست.
    نکته ی بعدی توجه به زیبایی خبر ی که میذارید هستش.اخه چرا یه عکس الکی میذارید و دنباله ی همون عکس و چسبیده به اون شروع میکنید به نوشتن خبر یه خطیتون.خب یه enter بزنید تا خبرتون از عکس جدا بشه و بره 2 خط پایین تر تا لا اقل ظاهر خبر حفظ بشه.برای خبرتون یه عکس خوب پیدا کنید تا کاربرا جذب بشن به خوندن خبر.چه اشکالی داره اخر خبرتون هم یه عکس دیگه بذارین تا خبر بین دو تا عکس زیبا قرار بگیره؟ اسم خبرتون رو قشنگ انتخاب کنید.جوری که کاربر به باز کردن اون خبر جذب بشه نه این که توی تیتر خبر 8 خط توضیح بدین که دیگه لازم نباشه کسی خبر رو باز کنه.

نکته ی بعدی در مورد کاربرای فعال انجمنه که زحمت میکشن و وقت میذارن توی این انجمن.دوستان باین دست به دست هم بدیم و وقتی یه خبر رو میخونیم علاوه بر لایک کردن یه صحبتی یا نظری راجع به اون خبر قرار بدیم.حتی اگر لایک نمیکنید هم نظرتون رو بذارید.این باعث میشه چند نفر دیگه هم در جواب نظر شما حرفشون رو بزنن و این طوری تاپیک شلوغ و جذاب میشه و کسایی که از بیرون وارد میشن ترغیب میشن تا ثبت نام کنن و توی بحث های ما شرکت کنن. خواهش می کنم تمنا میکنم ازتون که وقتی توی یه خبر چیزی به ذهنتون میرسه در مورد اون خبر یا بازی بنویسید.این حتی نویسنده ی خبر رو هم ترغیب و خوشحال میکنه و اینجوری انجمنمون شلوغ تر میشه.

یه خواهش دیگه از دوستان این که لطفا مقداری از وقتتون رو هم بذارید و گزینه ی خانه رو کلیک کنید و به صفحه ی اصلی برید و برخی خبرها و تریلرها رو از اونجا بازدید کنید و مهمتر از نظر گذاشتن توی انجمن اینه که اونجا و توی صفحه ی اصلی نظر بذارین برای خبر ها.وقتی همه ی خبرهای جدید اونجا قرار میگیره و کاملا به روز هست سایتمون خیلی زشته که جلوی تمام خبرها بدون استثنا نوشته "بدون نظر" .لطفا صحبت کنید و بحث راه بندازین.شما که اطلاعاتتون در مورد بازی کم نیست.پس با گذاشتن یک نظر باعث شین تا نظرای بعدی هم نوشته بشن.لطفا این مسئلهی بازدید از صفحه ی اصلی رو رعایت کنید و این کار رو انجام بدین.واقعا برای پیشرفت سایت و انجمن مهم هستش این کار.

اینها چیزایی بود که لازم دونستم در جهت پیشرفت انجمن و سایت بهتون بگم و باهاتون درد دل کنم.اینها در مورد من هم صادقه و من هم باید این مسائل رو رعایت کنم.خواهش میکنم مسئله ی صحبت کردن و نظر گذشتن زیر تاپیک ها و اخبار رو رعایت کنید و جدی بگیرید.ممنونم از دوستایی مثل ubilove و ebrahimzh و farzan و..... که اغلب میبینم زیر اخباری که میخونن حتی شده یه خط نظرشون رو مینویسن و همین شروع گذاشتن نظر باعث میشه که یه دفعه اون تاپیک تا 10 -15 تا نظر کشیده بشه.لطفا این کار رو از سایت و انجن خودتون دریغ نکنید.میشه اینجا رو تبدیل به یکی از بهترین و برترین سایت ها و انجمن های ایران کرد.من این موضوع رو به چشم دیدم و این کار رو انجام ددادم که یه انجمن رو از اوج خلوت بودن به یکی از بهترینهای ایران تبدیل کردم.هستن اینجا دوستانی که حرفم رو تایید کنن و سند حرفم باشن.

در اخر ممنون که وقت گذاشتین و امیدوارم تا حدودی این مسائل رو رعایت کنید تا کیفیتمون روز به روز بره بالاتر.

Corey taylor........slipknot & stone sour

2. 2 کاربر از پست مفید saeed.kratos سپاس کرده اند .

ASSASSIN (10-30-2014),amir_rb (11-02-2014)

درجه
    عضو جدید
    اعتبار
    0
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست

پاسخ : صحبتی با کاربران عزیز انجمن

سلام.خسته نباشید میخواستم بدانم بازیهای ایکس باکس 360 اورجینال توسط کنسول ایکس باکس وان قابل اجرا است؟

درجه
    عضو نیمه فعال
    اعتبار
    3,800
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 61 در 52 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط aazam نمایش پست ها
    سلام.خسته نباشید میخواستم بدانم بازیهای ایکس باکس 360 اورجینال توسط کنسول ایکس باکس وان قابل اجرا است؟
    در حال حاضر خیر اما در آینده این امکان وجود خواهد داشت
    فعالیت همراه با حقوق و مزایا در انجمن P30CONSOLE

درجه
    عضو جدید
    اعتبار
    0
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست

سلام . مرسی از انجمن خوبتون . خییییلی مفیده
    طراحي سايت و [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] با پرتال کاج کاملا ریسپانسیو و بهینه سازی شده

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)