صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 23
شاخه Like103Likes

موضوع: صحبتی با کاربران عزیز انجمن

درجه
    عضو طلایی
    اعتبار
    0
    سپاس ها
    1,256
    سپاس شده 128 در 125 پست
    حالت من
    Badhal

صحبتی با کاربران عزیز انجمن

سلام دوستان عزیز.با توجه به مسائلی که در انجمن میبینم لازم دونستم که این تاپیک رو ایجاد کنم و در مورد یک سری مسائل مهم باهاتون صحبت کنم.این حرفهایی که میگم در مورد خودم هم هست و باید بنده هم این مسائل رو رعایت کنم.

دوستان عزیز اینجا یک انجمن تقریبا جوون و در حال پیشرفته که میخواد به طور تخصصی به گیم و مسائل مربوط به اون بپردازه.پس در این راه و با هدف جذب بیشتر کاربرها و نیروهای قوی یک سری مسائل پایه ای باید رعایت بشه که متاسفانه اصلا رعایت نمیشه.

نکته ی اول در مورد اخبار بازی هاست که دوستان قرار میدن.به جرات میگم غیر از چند نفر بقیه ی اخباری که توی انجمن قرار میگیره یا تکراریه یا کیفیت واقعا پایینی داره.اخه دوستان عزیز خوندن تیتر چند تا خبر پایینتر انقدر سخته که هر روز باید دو سه مورد خبر تکراری توی سایت ببینیم؟ لطفا به این مسئله دقت کنید تا کیفیت انجمن پایین نیاد. در مورد کیفیت اخبار خدممتون بگم که قرار دادن یک خبر نیم خطی واقعا کار قشنگی نیست.تازه همون نیم خط هم یه متنی داره که واقعا چیزی ازش فهمیده نمیشه.لطفا وقتی ترجمه یا بازنویسی میکنید خودتون متن خبرتون رو بخونید و ببینید می فهمید چی نوشتید یا نه؟ توی هیچ سایت خارجی خبر نیم خطی و یه خطی وجود نداره.لطفا اخبار رو کامل ویا لا اقل نصفه ترجمه کنید و بذارید توی انجمن.اگر چند نفر از بیرون وارد بشن و دو تا خبر اینجوری رو بخونن فکر میکنن کیفیت این انجمن واقعا پایینه در حالی که اصلا این طور نیست.
    نکته ی بعدی توجه به زیبایی خبر ی که میذارید هستش.اخه چرا یه عکس الکی میذارید و دنباله ی همون عکس و چسبیده به اون شروع میکنید به نوشتن خبر یه خطیتون.خب یه enter بزنید تا خبرتون از عکس جدا بشه و بره 2 خط پایین تر تا لا اقل ظاهر خبر حفظ بشه.برای خبرتون یه عکس خوب پیدا کنید تا کاربرا جذب بشن به خوندن خبر.چه اشکالی داره اخر خبرتون هم یه عکس دیگه بذارین تا خبر بین دو تا عکس زیبا قرار بگیره؟ اسم خبرتون رو قشنگ انتخاب کنید.جوری که کاربر به باز کردن اون خبر جذب بشه نه این که توی تیتر خبر 8 خط توضیح بدین که دیگه لازم نباشه کسی خبر رو باز کنه.

نکته ی بعدی در مورد کاربرای فعال انجمنه که زحمت میکشن و وقت میذارن توی این انجمن.دوستان باین دست به دست هم بدیم و وقتی یه خبر رو میخونیم علاوه بر لایک کردن یه صحبتی یا نظری راجع به اون خبر قرار بدیم.حتی اگر لایک نمیکنید هم نظرتون رو بذارید.این باعث میشه چند نفر دیگه هم در جواب نظر شما حرفشون رو بزنن و این طوری تاپیک شلوغ و جذاب میشه و کسایی که از بیرون وارد میشن ترغیب میشن تا ثبت نام کنن و توی بحث های ما شرکت کنن. خواهش می کنم تمنا میکنم ازتون که وقتی توی یه خبر چیزی به ذهنتون میرسه در مورد اون خبر یا بازی بنویسید.این حتی نویسنده ی خبر رو هم ترغیب و خوشحال میکنه و اینجوری انجمنمون شلوغ تر میشه.

یه خواهش دیگه از دوستان این که لطفا مقداری از وقتتون رو هم بذارید و گزینه ی خانه رو کلیک کنید و به صفحه ی اصلی برید و برخی خبرها و تریلرها رو از اونجا بازدید کنید و مهمتر از نظر گذاشتن توی انجمن اینه که اونجا و توی صفحه ی اصلی نظر بذارین برای خبر ها.وقتی همه ی خبرهای جدید اونجا قرار میگیره و کاملا به روز هست سایتمون خیلی زشته که جلوی تمام خبرها بدون استثنا نوشته "بدون نظر" .لطفا صحبت کنید و بحث راه بندازین.شما که اطلاعاتتون در مورد بازی کم نیست.پس با گذاشتن یک نظر باعث شین تا نظرای بعدی هم نوشته بشن.لطفا این مسئلهی بازدید از صفحه ی اصلی رو رعایت کنید و این کار رو انجام بدین.واقعا برای پیشرفت سایت و انجمن مهم هستش این کار.

اینها چیزایی بود که لازم دونستم در جهت پیشرفت انجمن و سایت بهتون بگم و باهاتون درد دل کنم.اینها در مورد من هم صادقه و من هم باید این مسائل رو رعایت کنم.خواهش میکنم مسئله ی صحبت کردن و نظر گذشتن زیر تاپیک ها و اخبار رو رعایت کنید و جدی بگیرید.ممنونم از دوستایی مثل ubilove و ebrahimzh و farzan و..... که اغلب میبینم زیر اخباری که میخونن حتی شده یه خط نظرشون رو مینویسن و همین شروع گذاشتن نظر باعث میشه که یه دفعه اون تاپیک تا 10 -15 تا نظر کشیده بشه.لطفا این کار رو از سایت و انجن خودتون دریغ نکنید.میشه اینجا رو تبدیل به یکی از بهترین و برترین سایت ها و انجمن های ایران کرد.من این موضوع رو به چشم دیدم و این کار رو انجام ددادم که یه انجمن رو از اوج خلوت بودن به یکی از بهترینهای ایران تبدیل کردم.هستن اینجا دوستانی که حرفم رو تایید کنن و سند حرفم باشن.

در اخر ممنون که وقت گذاشتین و امیدوارم تا حدودی این مسائل رو رعایت کنید تا کیفیتمون روز به روز بره بالاتر.

Corey taylor........slipknot & stone sour

2. 2 کاربر از پست مفید saeed.kratos سپاس کرده اند .

ASSASSIN (10-30-2014),amir_rb (11-02-2014)

درجه
    ناظم انجمن
    اعتبار
    2,350
    سپاس ها
    853
    سپاس شده 180 در 173 پست
    حالت من
    Shad

پاسخ : صحبتی با کاربران عزیز انجمن

دوستان عزیز
    برای بهتر شدن انجمن باید هر کس دوستاشو از انجممن های دیگه دعوت کنه
    چرا انجمن مثل یک پاتوقه و بیشتر به توصیه ی دوست میرن اونجا
    هر کسی هم می تونه فعالیت کنه فقط شاید کمی نیاز به آموزش داشته باشه

4. کاربر روبرو از پست مفید Arkham.Knight سپاس کرده است .

saeed.kratos (10-30-2014)

درجه
    عضو طلایی
    اعتبار
    0
    سپاس ها
    1,256
    سپاس شده 128 در 125 پست
    حالت من
    Badhal

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzan.Crash نمایش پست ها
    واقعا خییییییییییییلییییییییییی یی تاپیک خوبی زدی داداش سعید. به نظرم اگه تو انجمن تاپیک هایی که موضوع سرگرمی داشته باشن و انجمن یکم از این حالت خشکی که داره دربیاد بهتر میشه.
    مرسی فرزان جون.حرف شما صحیحه.ایشالا یه کم که انجمن بیشتر جون گرفت باید خیلی چیزها بهش اضافه بشه کم کم.

درجه
    مديريت سايت
    اعتبار
    178
    سپاس ها
    6
    سپاس شده 17 در 12 پست
    حالت من
    Shad

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed.kratos نمایش پست ها
    کاملا حرف شما صحیح و درسته.این مسئله رو قبلا با مدیران سایت در موردش صحبت کردیم و ایشالا بعد از تغییر قالب صفحه ی اصلی که اون رو بسیار زیبا خواهد کرد این گزینه ی ثبت نام کاربری رو در صفحه ی اصلی باید انجام بدیم.واقعا وارد کردن نام و ایمیل برای هر نظر یک کار طاقت فرساست و در دنیای الان که همه جا رقابت حرف اول رو میزنه سایتی برنده هستش که راحت ترین محیط رو برای کاربراش برای گذاشتن نظر فراهم کنه و براشون ارزش قائل بشه.قطعا مدیریت سایت به این مسئله مانند سایر مسائل دیگه که تا الان حل کردند رسیدگی میکنه و این مشکل حل خواهد شد.
    خیلی از وقتی که گذاشتی و نظرت رو نوشتی ممنون.حرفت کاملا متین و صحیحه.
    درود
    موضوع عوض شدن قالب در دست اقدام هست نهایتا آخر هفته دیگه قالب جدید مستقر می شود.
    .امکان عضو گیری برای صفحه اصلی به راحتی قالب پیاده سازی هست.

تخصص ما نشانه برتری ما
    شماره ی سامانه دریافت اس ام اسی 09132200649
    جهت در یافت شکایت انتقادات و پیشنهادات از پرسنل و فروشگاه ها و کلیه مسائل

7. کاربر روبرو از پست مفید N@RCIS سپاس کرده است .

درجه
    عضو ممتاز
    اعتبار
    10,060
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 314 در 312 پست
    حالت من
    Narahat

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzan.Crash نمایش پست ها
    واقعا خییییییییییییلییییییییییی یی تاپیک خوبی زدی داداش سعید. به نظرم اگه تو انجمن تاپیک هایی که موضوع سرگرمی داشته باشن و انجمن یکم از این حالت خشکی که داره دربیاد بهتر میشه.
    با حرف داش فرزان موافقم.نباید کلا انجمن فقط برای بازی باشه.
    باید جنبه های تفریحی هم داشته باشه.

9. کاربر روبرو از پست مفید ubilove سپاس کرده است .

درجه
    مديريت سايت
    اعتبار
    0
    سپاس ها
    1,521
    سپاس شده 134 در 129 پست

سعید عزیز واقعا ازت ممنونم که این همه به سایتمون بها میدی و این تاپیک رو زدی. خیلی دلسوزی کارت درسته.
    همینطور از بقیه بچه ها که قبلا هم ازشون تشکر کردم.
    دوستای عزیزم، من تو این سایت برا شما از امتیاز دادن گرفته تا احترام هیچی کم نذاشتم و میدونید چقدر برام عزیزین، بخدا وقتی پست میذارین و نظرتونو پای تاپیک ها درج میکنین هم مدیریت هم نویسنده خوشحال میشه.
    منم به همراه سعید ازتون خواهش و تمنا میکنم تو این امر یاریمون کنین مخصوصا صفحه اصلی، اونجا کامنت بذارین برای پستایی که خوشتون اومده، انشالله سیستم کاربری براش راه اندازی میشه و دردسری که گفتین رفع میشه.
    دم همتون گرم.

در مورد سرگرمی هم صاحب اختیارین، ما تا یه سال پیش چند تا عضو داشتیم که بخش سرگرمی رو یکم پوشش داده بودن، اگه تاپیکای قدیمی رو ببینین چیزای عجیب غریب و جالبی میبینین.
    هر وقت لازم میدونین، سرگرمی، جک، مسائل متفرقه و ... با رعایت قوانین و مسائل فیلترینگ و حریم و این چیزا بذارین. دوستانی کم سنو سال یا کسایی که قادر به ترجمه و اخبار حرفه ای نیستن میتونن این بخشو پوشش بدن.
    Where other men blindly follow the truth,remember,nothing is true
    Where other men are limited by morality and law,remember,everything is permitted
    We work in the darkness to serve the light. We are Assassins

11. کاربر روبرو از پست مفید ASSASSIN سپاس کرده است .

درجه
    عضو طلایی
    اعتبار
    0
    سپاس ها
    1,256
    سپاس شده 128 در 125 پست
    حالت من
    Badhal

نقل قول نوشته اصلی توسط ASSASSIN نمایش پست ها
    سعید عزیز واقعا ازت ممنونم که این همه به سایتمون بها میدی و این تاپیک رو زدی. خیلی دلسوزی کارت درسته.
    همینطور از بقیه بچه ها که قبلا هم ازشون تشکر کردم.
    دوستای عزیزم، من تو این سایت برا شما از امتیاز دادن گرفته تا احترام هیچی کم نذاشتم و میدونید چقدر برام عزیزین، بخدا وقتی پست میذارین و نظرتونو پای تاپیک ها درج میکنین هم مدیریت هم نویسنده خوشحال میشه.
    منم به همراه سعید ازتون خواهش و تمنا میکنم تو این امر یاریمون کنین مخصوصا صفحه اصلی، اونجا کامنت بذارین برای پستایی که خوشتون اومده، انشالله سیستم کاربری براش راه اندازی میشه و دردسری که گفتین رفع میشه.
    دم همتون گرم.
    اختیار داری داداش.من چون میدونم که شما مدیرا برای این سایت چقدر زحمت می کشین و هزینه میکنین این کارا رو میکنم وگرنه اگه شما براتون مهم نبود منم کاری از دستم برنمیومد.حرفات کاملا صحیحه.ایشالا با کمک کاربرای عزیز این انجمن و سایت به جایگاه واقعیش میرسه.با عوض شدن قالب و سیستم کاربری توی صفحه ی اصلی خیلی مشکلات نظر گذاشتن توی صفحه ی اصلی رفع میشه.

ubilove and ALI_1 like this.

درجه
    خبرنگار انجمن
    اعتبار
    2,264
    سپاس ها
    6
    سپاس شده 23 در 20 پست
    حالت من
    Khonsard

والا منم لازم دونستم نظر خودمو در این رابطه بگم.
    از اون جایی که من تازه به این سایت اومدم ولی خب تجربه ای دو ساله ای که توی سایت های دیگه داشتم شاید بتونه کمکی به این سایت کنه. اولین مشکل که خیلی هم به نظرم مهمه عدم وجود عضویت در سایت اصلیه که باعث شده اکثر کاربرا توی انجمن مشغول بشن و اون جا رو بیشتر چک کنن که باعث شده خبرهای سایت اصلی رو اصلا دنبال نکنن و بازدیدی نداشته باشه اونجا. به خاطر همین هم ما مجبوریم خبرها رو توی انجمن هم بزاریم تا بلکه دیده شه. از مدیرها هم خواهش دارم که کاری کنن کاربرا به سمت صفحه اصلی هم کشیده بشن.
    در مورد کیفیت خبر گذاری هم بگم که به نظرم باید ادبیات فارسی بهتری داشته باشیم تا انگلیسی.انتخاب مناسب کلمات و بکار گیری درست اون ها در جمله می تونه باعث بشه هر کسی که مطلب تون رو میخونه لذت ببره و حتی خود شما با بازخورد های مثبت اون لذت ببرید. خوندن متن خبر در پایان کار هم می تونه به عنوان یک خواننده شما را از سطح نوشتاری خبر آگاه بکنه. حجم خبر ها هم ممکنه بعضی از منابع خیلی کوتاه توضیح داده باشن ولی شما با مراجعه به چند منبع و یا اطلاعات جانبی درباره اون میتونید کامل تر کنید اخبار صرفا ترجمه مستقیم نیست.(به قول یکی از دوستان پیاز داغ بزنید! البته از نوع درستش)
    در کل مطمئنم مدیرهای سایت دارن تمام زحمت شون رو میکشن و خبرهای خوبی خواهیم شنید.
    ویرایش توسط amir_rb : 11-02-2014 در ساعت 09:25

14. کاربر روبرو از پست مفید amir_rb سپاس کرده است .

saeed.kratos (11-02-2014)

درجه
    مديريت سايت
    اعتبار
    0
    سپاس ها
    1,521
    سپاس شده 134 در 129 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_rb نمایش پست ها
    والا منم لازم دونستم نظر خودمو در این رابطه بگم.
    از اون جایی که من تازه به این سایت اومدم ولی خب تجربه ای دو ساله ای که توی سایت های دیگه داشتم شاید بتونه کمکی به این سایت کنه. اولین مشکل که خیلی هم به نظرم مهمه عدم وجود عضویت در سایت اصلیه که باعث شده اکثر کاربرا توی انجمن مشغول بشن و اون جا رو بیشتر چک کنن که باعث شده خبرهای سایت اصلی رو اصلا دنبال نکنن و بازدیدی نداشته باشه اونجا. به خاطر همین هم ما مجبوریم خبرها رو توی انجمن هم بزاریم تا بلکه دیده شه. از مدیرها هم خواهش دارم که کاری کنن کاربرا به سمت صفحه اصلی هم کشیده بشن.
    در مورد کیفیت خبر گذاری هم بگم که به نظرم باید ادبیات فارسی بهتری داشته باشیم تا انگلیسی.انتخاب مناسب کلمات و بکار گیری درست اون ها در جمله می تونه باعث بشه هر کسی که مطلب تون رو میخونه لذت ببره و حتی خود شما با بازخورد های مثبت اون لذت ببرید. خوندن متن خبر در پایان کار هم می تونه به عنوان یک خواننده شما را از سطح نوشتاری خبر آگاه بکنه. حجم خبر ها هم ممکنه بعضی از منابع خیلی کوتاه توضیح داده باشن ولی شما با مراجعه به چند منبع و یا اطلاعات جانبی درباره اون میتونید کامل تر کنید اخبار صرفا ترجمه مستقیم نیست.(به قول یکی از دوستان پیاز داغ بزنید! البته از نوع درستش)
    در کل مطمئنم مدیرهای سایت دارن تمام زحمت شون رو میکشن و خبرهای خوبی خواهیم شنید.
    خیلی ممنون بابت نظرت امیر جان.
    Where other men blindly follow the truth,remember,nothing is true
    Where other men are limited by morality and law,remember,everything is permitted
    We work in the darkness to serve the light. We are Assassins

16. کاربر روبرو از پست مفید ASSASSIN سپاس کرده است .

amir_rb (11-03-2014)

درجه
    خبرنگار انجمن
    اعتبار
    0
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 16 در 16 پست
    حالت من
    Khoshhal

صحبت درستی کردی البته درباره خبر تکراری بگم با توجه به اینکه مدیرا گفتن خبری که رو صفحه اصلی میره باید توی انجمن گزاشته بشه من برای همین خبر رو میزارم و نگاه به تکراری بودنش نمیکنم برای عمل به صحبت مدیرا این کار رو میکنم اگر مدیرا بگن خوب نمیزارم. درباره سایر مطالبتم عالی اگر دوستان رعایت کنن خیلی بهتر میشه.

18. کاربر روبرو از پست مفید mastermilad سپاس کرده است .

saeed.kratos (11-04-2014)

درجه
    عضو جدید
    اعتبار
    0
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 1 در 1 پست

به نظر من سایت سیاستای فوق العاده ضعیفی داره !
    شما سایت توپ تو دانلود رو ببین ... بازی میذاره لابلاش خبر ! دلیلشم اینه که اسم سایتش دانلوده... با فکر پیش رفت
    شما اسم سایتتون کنسول هستش و خبر میذارین! مردم دنبال بازی هستن تا خبر . البته اینه که میگم باتوجه به تعداد میکم .
    اسم سایت باید مرتبط با فعالیتش باشه ..
    به نظر من یا یه تحولی تو خبرا بدین (مثلا زیبایی یا نظم) یا فعالیت رو گسترده تر کنید
    آنکه پاک است از محاسبه چه باک است
    saeed.kratos, ubilove and ALI_1 like this.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)