[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

ماه سپتامبر بود که Insomniac Games، سازنده بازی انحصاری Xbox One یعنی Sunset Overdrive اعلام کرد که این عنوان با کیفیت 900p و فریم ریت 30 بر روی کنسول مذکور اجرا خواهد شد. اکنون استودیو سازنده اعلام کرده است که بازی در طی مراحل توسعه با رزولیشن 1080p اجرا شده بود ولی در نهایت 900p را انتخاب کردند؛ زیرا رزولیشن پایین تر در ساختن محیط وسیع تر به همراه تخریب پذیری پیشتر دست سازندگان را باز تر می گذارد.
طبق صحبت های کارگردان خالق بازی، آقای Marcus Smith تنایج پایانی بازی عالی و دارای اکشنی می باشد که کارگردان فیلم Transformersجناب Michael Bay به آن افتخار خواهد کرد.
وقتی که از آقای Smith درباره ترجیح دادن رزولیشن 900p به 1080p پرسیده شد، جواب داد:
“چرا می خواهید اکشن کمتری را بر روی نمایشگر خود ببینید؟ این دیوانگی است. رزولیشن 900p عملکرد عالی را برای ما داشته است. ما زمان زیادی صرف مقایسه و کنتراست صرف کرده ایم. ما بازی را بر روی 1080p اجرا کردیم و با این رزولیشن بازی کردیم. ما بازی بر روی 900p اجرا کردیم و بازی را با این رزولیشن انجام دادیم و فرق قابل توجهی را متوجه نشدیم. اما کارهایی که می توانید بر روی صفحه نمایشگر به تصویر کشید، بسیار بیشتر است و ما خواستیم که چیزهای بیشتری را به تصویر بکشیم. اکشن بیشتر، بازی بهتر. Michael Bay بسیار افتخار خواهد کرد.
همچنین در این مصاحبه Smith اعلام کرد که Sunset Overdrive در زمان لانچ از گشت زنی آزاد به صورت Co-op پشتیبانی نخواهد کرد. این امکان در آینده ممکن با عرضه یک محتوای اضافی به بازی افزوده شود. اگر این اتفاق رخ نداد، در نسخه های بعدی بازی حتما امکان پذیر می شود.
آقای Smith در پایان افزود:
هرگز نگویید هرگز!
عنوان Sunset Overdrive در تاریخ 28 اکتبر به صورت انحصاری برای کنسول Xbox One منتشر خواهد شد.